Політика повернення коштів
Кожен покупець цифрових товарів, що розміщуються Авторами на сервісі TraficBank, має право отримати повернення коштів за придбаний товар при виконанні наступних умов:

1. З дня покупки пройшло не більше 14 днів
2. Покупець надав Автору продукту докази, що куплений товар відповідає очікуванням покупця. До підстав для повернення можна віднести наступне:
2.1. На Сайті Продукту вказана інформація, що явно не відповідає дійсності. При цьому покупець вивчив продукт та надав підтвердження цієї невідповідності.
2.2. Цифровий Продукт був придбаний Покупцем помилково, або через недобросовісну рекламу Партнерами (Обіцянки в рекламі, яких немає на Сайті Продукту, Надання конкретних гарантій щодо досягнення певних результатів даним конкретним користувачем без вказівки на те, що всі результати індивідуальні та можуть відрізнятися).
2.3. Покупець категорично не згоден із заміною придбаного цифрового продукту на будь-який інший продукт Автора, подібної тематики.
2.4. Покупець має всі дані для доказу того, що саме він здійснив платіж за товар - претензії щодо повернення від третіх осіб не приймаються.
2.5. Сума оплати за товар становила понад 3 USD в еквіваленті. При сумі оплати менше ніж 3 USD в еквіваленті товар може бути замінений на аналогічний.
2.6. Кошти можуть бути повернуті тільки на той платіжний метод (банківську картку, електронний гаманець), яким було здійснено оплату за товар.
2.7. Платіжний метод, яким було здійснено оплату, повинен належати безпосередньо Покупцеві.
3. Для Товарів з Повторюваними Платежами надається право на повернення нещодавнього повторного платежу протягом 14 днів. Повернення суми періодичного платежу також миттєво анулює платний рівень доступу до придбаного товару.
3.1. Існує різниця між "Скасуванням" підписки на повторювані платежі та "Поверненням". При "Скасуванні" передплати припиняються всі майбутні періодичні платежі за цим Товаром, а платний доступ до нього зберігається до настання дати, коли повинен був бути списаний наступний періодичний платіж. При "Поверненні" - Покупцеві повертаються кошти за найближчий досконалий періодичний платіж, припиняються всі майбутні платежі за Товаром, а також негайно припиняється платний рівень доступу.
3.2. Покупці, які вимагають серійне або повторне повернення, будуть заблоковані від здійснення подальших покупок. Покупці, які порушують умови використання продукту, можуть відкликати право на повернення.
4. Для цифрових товарів, доступ до яких відкликати неможливо з технічних причин (PDF-файли, ZIP архіви, веб-сторінки з доступом без пароля та подібні), за умови отримання заявленого продукту, повернення здійснюється у розмірі 50% від сплаченої суми. Оскільки користувач, як і раніше, зберігає повний доступ до товару і може ним користуватися
4.1. Для цифрових товарів, доступ до яких можна повністю припинити на стороні Автора, при оформленні повернення буде утримано суму комісії сервісу Traficbank у розмірі 14% + комісія платіжної системи до 9%. Також можлива додаткова комісія, залежно від обраного способу оплати. Загальна комісія при поверненні товарів з скасовуваним доступом (тих, які не підпадають під пункт 4 цієї Політики) не перевищить 30% від сплаченої покупцем вартості.
5. Оплата Товару Покупцем на сервісі Traficbank передбачає повну та беззастережну згоду Покупця з умовами даної Політики, а також беззастережне прийняття умов Договору Оферти для Покупців. Оферта постійно доступна за посиланням: http://traficbank.com/oferta-clients-ua
Ця політика може бути змінена та доповнена у будь-який момент без попередження Покупця. Покупець зобов'язується самостійно ознайомитися з даною Політикою Повернення Коштів до здійснення покупки (посилання завжди доступне з будь-якої форми оплати або за адресою https://traficbank.com/return-policy-ua)